Kategorie Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Źródła światła

Źródła światła LED

 


Głównym elementem instalacji oświetleniowych są źródła światła, czyli żarówki i promienniki, świetlówki i lampy LED. Znajdujące się w naszej ofercie produkty, zróżnicowane są ze względu na rodzaj gwintu, wielkość, moc, kształt i temperaturę barwową.

Odpowiedni dobór rodzaju oświetlenia czyli nasze żarówi led, decyduje o tym, w jakim klimacie utrzymane będzie dane pomieszczenie. W zależności od wyboru mocy, temperatury barwowej czy kształtu źródła światła led, można uzyskać różny efekt: ciepły i przytulny klimat, świetlistą, jasną i sterylną atmosferę lub nastrojowy półmrok. Wybór odpowiedniego źródła światła jest istotnym etapem pracy nad wystrojem wnętrza, zarówno mieszkalnego gdzie liczy się atmosfera, jak i przestrzeni biurowej, czy hali produkcyjnej, w których istotna jest funkcjonalność oraz komfort pracy. Dziś szukamy też produktów energooszczędnych, które znajdziesz w naszej ofercie. Pamiętaj aby odpowiednio dopasować wszystko i aby było zgodne z Twoimi preferencjami.Lista od 1 do 12 (130 znalezionych) Strona:  1  2  3  4  5 ... 11   [»»] 

Producenci

Newsletter

Zapisz się, a żadna okazja Cię nie ominie!
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij w zawarty w niej link a regularnie będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach w ofercie oraz o najnowszych promocjach.

Szanujemy Twoje dane osobowe i gwarantujemy, że nie przekażemy ich innym podmiotom. Będziemy dysponować nimi tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością sklepu www.elhl.pl.
Kontakt z nami
Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
MASZ PYTANIE?
+48 667 055 770
Email: sklep@elhl.pl
Copyright 2017 elektroholding.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl