Kategorie Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Oprawy oświetleniowe   »   Oprawy zewnętrzne   »   Projektory

Projektory

 


Projektory to oprawy oswietleniowe zewnętrzne o podwyższonym stopniu szczelności do oświetlenia większych powierzchni. Na przykład: tablic reklamowych, powierzchni placów manewroeych i parkingowych oraz do zastosowania wewnątrz pomiesczeń jako oświetlenie powierzchni roboczej czy magazynowej.

 


Projektory LED znane także jako naświetlacze LED występują również z czujnikiem ruchu. To elementy świetlne przeznaczone przede wszystkim do użytku zewnętrznego. Znajdą również zastosowanie przy podświetlaniu ogrodów, ekspozycji czy elewacji budynków.
Naświetlacze wyposażone są w czujniki ruchu dzięki czemu ułatwiają bezpieczne poruszanie się po zmroku ale również sygnalizują niepożądaną obecność na posesji.
Ich działanie opiera się na emisji i odbiorze fal elektromagnetycznych o mocy w pełni bezpiecznej dla ludzi i zwierząt.
Wykorzystanie technologii LED zapewnia obniżenie zużycia energii elektrycznej, a co za tym idzie obniżenie rachunków za prąd.
Oferowane przez nas naświetlacze charakteryzują się solidnym wykonaniem, odpornością na trudne warunki atmosferyczne oraz wyjątkową trwałością.
Oferujemy produkty o różnej mocy i barwie światła – ciepłej, zimnej i neutralnej.Lista od 1 do 12 (19 znalezionych) Strona:  1  2    [»»] 

Producenci

Newsletter

Zapisz się, a żadna okazja Cię nie ominie!
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij w zawarty w niej link a regularnie będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach w ofercie oraz o najnowszych promocjach.

Szanujemy Twoje dane osobowe i gwarantujemy, że nie przekażemy ich innym podmiotom. Będziemy dysponować nimi tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością sklepu www.elhl.pl.
Kontakt z nami
Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
MASZ PYTANIE?
+48 667 055 770
Email: sklep@elhl.pl
Copyright 2017 elektroholding.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl