Kategorie Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   O nas
O nas 

E-hurtownia elektryczna www.elhl.pl jest własnością Firmy Elektro-Holding sp. z o.o.
Pierwotnie jako Grupa Zakupowa, Elektro-Holding Sp. z o.o. stowarzyszająca hurtownie materiałów elektrycznych, zorientowana była na polepszanie warunków zakupowych i zwiększanie przewagi konkurencyjnej partnerów. Odbywało się to na polu negocjacji z producentami i dostawcami poprzez zwiększanie wolumenu zakupowego.

Rok 2017 to początek nowego rozdziału w historii Spółki. Wdrażając nowy model biznesowy kierujemy działania na nowe obszary. Spółka specjalizuje się w imporcie produktów dla polskiego przemysłu. Wykorzystując  doświadczenie zwiazane z optymalizacja zakupów staramy sie przenieść płynące z tego korzyści na naszych Klientów. Wykorzystujemy najnowowczesniejsze technologie kanału elektronicznego. Dystrybuując produkty z grup osprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego, odzieży roboczej, sprzętu i materiałów biurowych, obsługujemy kompleksowo firmy i przedsiębiorstwa z branży elektrycznej oraz zakłady przemysłowe.

Podążając za trendami pojawiającymi się na rynku oraz zmieniającymi się upodobaniami klientów docieramy jeszcze bliżej zaspokajając ich potrzeby. Jeteśmy profesjonalnym i rzetelnym partnerem dla wszystkich ceniących swój czas, pieniądze i tych, którzy chcą oszczędzać energię - nie tylko elektryczną.

Zapraszamy do kontaktu: sklep@elhl.plKontynuuj Zakupy

Producenci

Newsletter

Zapisz się, a żadna okazja Cię nie ominie!
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij w zawarty w niej link a regularnie będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach w ofercie oraz o najnowszych promocjach.

Szanujemy Twoje dane osobowe i gwarantujemy, że nie przekażemy ich innym podmiotom. Będziemy dysponować nimi tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością sklepu www.elhl.pl.
Kontakt z nami
Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
MASZ PYTANIE?
+48 667 055 770
Email: sklep@elhl.pl
Copyright 2017 elektroholding.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl