Kategorie Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Kable i przewody

Kable i przewody

Kable i przewody


W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kabli i przewodów, co umożliwia dobranie najlepszego rozwiązania do Państwa potrzeb.


Kable, które oferujemy, składają się z jednej, dwóch lub większej ilości żył izolowanych. Zaopatrzone są w powłokę, oraz w zależności od warunków, w których mają być układane  i eksploatowane – w osłonę ochronną i pancerz.


Posiadamy w ofercie kable przeznaczone do układania w ziemi, kanałach kablowych i liniach zewnętrznych,  wodzie, kanałach  podziemnych a także kable napowietrzne.
W tej kategorii produktów dysponujemy również szerokim zróżnicowaniem produktów ze względu na ich przeznaczenie. W ofercie znajdziecie Państwo kable energetyczne, kable do instalacji domowych, transmisji danych oraz różnorodne kable i przewody specjalistycznych.Lista od 1 do 12 (34 znalezionych) Strona:  1  2  3    [»»] 

Producenci

Newsletter

Zapisz się, a żadna okazja Cię nie ominie!
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij w zawarty w niej link a regularnie będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach w ofercie oraz o najnowszych promocjach.

Szanujemy Twoje dane osobowe i gwarantujemy, że nie przekażemy ich innym podmiotom. Będziemy dysponować nimi tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością sklepu www.elhl.pl.
Kontakt z nami
Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
MASZ PYTANIE?
+48 667 055 770
Email: sklep@elhl.pl
Copyright 2017 elektroholding.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl