Kategorie Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Formy płatności
Formy płatności 

Płatności

1. Klient ma możliwość wyboru formy płatności spośród następujących form:

• Płatnośc gotówką przy odbiorze - za pobraniem
• Płatność online: za pośrednictwem Serwisu DotPay - w chwili składania Zamówienia
• Wpłatą na rachunek bankowy Sprzedawcy - w ING Bank Śląski numer rachunku 61 1050 1445 1000 0023 1656 9728 w terminie 3 dni od złożenia Zamówienia - opłata faktury ProForma wygenerowanej z systemu (panel klienta) w przypadku zakupu towarów ze statusem "Na zamówienie".
•    Wpłatą na rachunek bankowy Sprzedawcy – w ING Bank Śląski numer rachunku 61 1050 1445 1000 0023 1656 9728 w terminie ustalonym inną umową – dotyczy klientów korzystających z usługi Kredyt Kupiecki


2. Przelew z odroczonym terminem płatności – korzystanie z usługi Kredyt Kupiecki - jest formą płatności przyznawaną po indywidualnych ustaleniach z klientem biznesowym. Termin płatności zależy głównie od wielkości i regularności zakupów u Sprzedawcy.


3. W przypadku płatności realizowanej przelewem bankowym lub wpłatą na rachunek bankowy Sprzedawcy, w tytule przelewu na poleceniu przelewu należy umieścić: imię i nazwisko Klienta, ewentualnie nazwę firmy oraz numer Zamówienia. Należność należy wpłacić na rachunek bankowy Sprzedawcy: NUMER RACHUNKU.


4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo własności Produktów wysłanych do Klientów niebędących Konsumentami do momentu zapłaty Ceny.


Kontynuuj Zakupy

Producenci

Newsletter

Zapisz się, a żadna okazja Cię nie ominie!
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Kliknij w zawarty w niej link a regularnie będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach w ofercie oraz o najnowszych promocjach.

Szanujemy Twoje dane osobowe i gwarantujemy, że nie przekażemy ich innym podmiotom. Będziemy dysponować nimi tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością sklepu www.elhl.pl.
Kontakt z nami
Hurtownia Elektryczna ELHL.pl
MASZ PYTANIE?
+48 667 055 770
Email: sklep@elhl.pl
Copyright 2017 elektroholding.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl